O firmie

Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych, oraz firm i jednostek samorządu terytorialnego. Posiadamy, zdobyte  na przestrzeni lat doświadczenie, w adaptacjach projektów typowych, projektowaniu budynków gospodarczych, sporządzaniu planów zagospodarowania działek, oraz inwentaryzacjach i ocenach stanu technicznego budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Oferowane przez nas usługi wykonywane są przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę i przygotowanie zawodowe, co pozwala na profesjonalną ich realizację. Powierzone prace zawsze wykonujemy z dbałością o dobro i zadowolenie klientów, stosując indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Usługi świadczymy wraz z dojazdem do klienta na terenie powiatu radomskiego i powiatów sąsiednich (m.in. Radom, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Lipsko, Iłża, Kozienice, Przysucha, Szydłowiec, Zwoleń, Skarżysko- Kamienna, itp.).

Z powodu biurowo-terenowej specyfiki naszej pracy zachęcamy do wcześniejszego umówienia się (szczegółowe dane kontaktowe w dziale Kontakt).

Dodatkowe informacje na temat oferowanych usług znajdują się w dziale Oferta.